Увійти Зареєструватися

Увійдіть до свого акаунта

Ім'я користувача
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля відмічені зірочкою (*) - обов'язкові.
Ім'я
Ім'я користувача
Пароль *
Повторіть пароль *
Email *
Повторіть email *
Статьи и обзоры nachodki.ru
1990 року народився футболіст О.О.Лобов

А ось і сиквел попередньої статті. Для зручності цю споруду назвемо будинком Лисака-Гаркавенка, без слова «прибутковий», хоча він за своїм призначенням один в один схожий на свого старшого брата.

Цей будинок також був у спів власності грабаря Ф.І. Лисака та М.Р. Гаркавенка. Оскільки про них вже було написано ? пропустимо цю главу оповіді. Перейдемо до самої споруди.

Будинок зведений у 1890-ті роки. Архітектор залишається невідомий, але схоже, що ці сусідні споруди мають авторство однієї і тої ж людини.


Історія будівлі майже повністю схожа на сусідній прибутковий будинок. У 1918 році тут розмістився Науково-історико-педагогічний музей імені Т.Г. Шевченка. Готель «Петроградські номери» відкрито у 1919 році. Була в будинку також і піхотна школа. З утворенням Черкаської області на першому поверсі розмістилось обласне фінансове управління, а на другому ? обласний радіокомітет. Потім другий поверх займала редакція газети «Серп і молот». В 60-х роках тут спочатку містилося музичне училище, а потім (1964) музична школа.

  На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

  Яндекс.Метрика
  Flag Counter

    © Черкаський Хронограф

  Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на history.cherkassy.ua. 

  Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на history.cherkassy.ua.

   

  Сайт історії міста Черкаси.

  Зв'язатися з нами можливо за електронною адресою: mailsms@ukr.net

   

  На даний момент сайт не має груп у соціальних мережах, але з часом вони будуть створені

  Ім'я:
  Email:

  Підписатись на повідомлення електронною поштою про вихід нових статтей. Ніякого спаму