JADMINISTRATION
JGLOBAL_VIEW_SITEВийти

Вік за віком, описуючи історію міста, я нагрянув у ХІХ століття. Пропоную розділити цей період на дві частини і з задоволенням поринути в «…ужасный-ужасный, кошмарный-кошмарный, безумный-безумный 19 век…»

Світ поринає у колоніалізм. Розвиток культури, мистецтва та науки дає поштовх для появи великої кількості видатних музикантів, письменників та поетів, архітекторів, а також вчених, винахідників, авантюристів і великих політиків.

Війни стають більш кривавішими. Наполеон сколихує Європу. Болівар в одній за одній проголошує незалежність латиноамериканських країн. Здобувають волю Бразилія та Уругвай. Наприкінці першої половини століття розпочинаються опіумні війни в Китаї.

Україна була розділена між Російською імперією, Австро-Угорщиною та Туреччиною (Буджак). Ні в одній з імперій українці не мають навіть натяку на певну автономію. Черкаси утворюють Черкаський повіт у складі Київської губернії.


Повна версія статті доступна тільки для передплатників. Щодо способів оформлення підписки та тарифи можливо дізнатись на сторінці "Як підписатись?" Дізнатись для чого існує передплата читаємо тут

    Рейтинг@Mail.ru Яндекс.Метрика Реклама сайта
    Flag Counter

    На сайті 24 гостей та відсутні користувачі