Увійти Зареєструватися

Увійдіть до свого акаунта

Ім'я користувача
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля відмічені зірочкою (*) - обов'язкові.
Ім'я
Ім'я користувача
Пароль *
Повторіть пароль *
Email *
Повторіть email *
Статьи и обзоры nachodki.ru

No events today...


Вік за віком, описуючи історію міста, я нагрянув у ХІХ століття. Пропоную розділити цей період на дві частини і з задоволенням поринути в «…ужасный-ужасный, кошмарный-кошмарный, безумный-безумный 19 век…»

Світ поринає у колоніалізм. Розвиток культури, мистецтва та науки дає поштовх для появи великої кількості видатних музикантів, письменників та поетів, архітекторів, а також вчених, винахідників, авантюристів і великих політиків.

Війни стають більш кривавішими. Наполеон сколихує Європу. Болівар в одній за одній проголошує незалежність латиноамериканських країн. Здобувають волю Бразилія та Уругвай. Наприкінці першої половини століття розпочинаються опіумні війни в Китаї.

Україна була розділена між Російською імперією, Австро-Угорщиною та Туреччиною (Буджак). Ні в одній з імперій українці не мають навіть натяку на певну автономію. Черкаси утворюють Черкаський повіт у складі Київської губернії.


Повна версія статті доступна тільки для передплатників. Щодо способів оформлення підписки та тарифи можливо дізнатись на сторінці "Як підписатись?" Дізнатись для чого існує передплата читаємо тут

  На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

  Flag Counter

    © Черкаський Хронограф

  Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на history.cherkassy.ua. 

  Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на history.cherkassy.ua.

   

  Сайт історії міста Черкаси.

  Зв'язатися з нами можливо за електронною адресою: mailsms@ukr.net

   

  На даний момент сайт не має груп у соціальних мережах, але з часом вони будуть створені

  Ім'я:
  Email:

  Підписатись на повідомлення електронною поштою про вихід нових статтей. Ніякого спаму