Увійти Зареєструватися

Увійдіть до свого акаунта

Ім'я користувача
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля відмічені зірочкою (*) - обов'язкові.
Ім'я
Ім'я користувача
Пароль *
Повторіть пароль *
Email *
Повторіть email *
Статьи и обзоры nachodki.ru
1990 року народився футболіст О.О.Лобов

Пропоную цю статтю присвятити опису нашого міста. Заглянемо на відомі сайти і процитуємо їх висловлювання.

«Черкаси – місто, обласний та районний центр в Україні. Промисловий центр Центрального економічного району, значний культурний та освітній осередок. Місто відоме з ХІІІ століття і за час свого існування відіграло певну роль в історії всієї України. Черкаси були осередком формування Козаччини, мешканці міста брали безпосередню участь в Хмельниччині та Коліївщині. Зростання міста, після отримання статусу обласного центру, призвело до перетворення його у великий промисловий центр та головний культурний осередок цілого регіону.

Черкаси розташовані на правому березі Кременчуцького водосховища, створеного у середній течії Дніпра. Адміністративно місто поділяється на 2 міських райони – Придніпровський та Соснівський, до останнього також належить селище Оршанець. Населення міста – 285 тис. осіб (2015).»

Це була українська Вікіпедія. Дивимося далі.

«Міста, як люди: у них своє дитинство, свій вік, своя мудрість. Більше ніж сім століть пронеслися над цим містом, що возвеличується на Дніпрових кручах. Але, милуючись широкими, рівними, наче стріли, вулицями міста, що потопають в буйній зелені, хто назве Черкаси старими?»

Це сайт інституту трансформації суспільства.


«Черкаси — одне із мальовничих українських міст з населенням понад 300 тис. осіб — розташоване приблизно в 180-ти кілометрах на південь від Києва, на правому березі Дніпра. Це адміністративний, економічний, науковий і культурний центр Черкаської області.

Територія нинішніх Черкас була заселена 40 000 років тому в епоху палеоліту.

У VII—III столітті до нашої ери велика частина придніпровських степів була зайнята скіфами. Саме на цих землях Придніпров'я формувалося ядро східнослов'янських племен, з яких виникла Київська Русь» - портал ui.ua.

І на останок пропоную опис міста з історично-генеалогічної бази даних України «Бекет».

«Черкассы (укр. Черкаси) – город областного подчинения Черкасской области. В ХІХ столетии местечко Черкасского уезда Киевской губернии.

 

Город относится к историко-этнографическому региону Среднее Поднепровье (Надднепрянщина)».

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

Яндекс.Метрика
Flag Counter

  © Черкаський Хронограф

Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на history.cherkassy.ua. 

Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на history.cherkassy.ua.

 

Сайт історії міста Черкаси.

Зв'язатися з нами можливо за електронною адресою: mailsms@ukr.net

 

На даний момент сайт не має груп у соціальних мережах, але з часом вони будуть створені

Ім'я:
Email:

Підписатись на повідомлення електронною поштою про вихід нових статтей. Ніякого спаму