Увійти Зареєструватися

Увійдіть до свого акаунта

Ім'я користувача
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля відмічені зірочкою (*) - обов'язкові.
Ім'я
Ім'я користувача
Пароль *
Повторіть пароль *
Email *
Повторіть email *
Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

No events today...


Вздовж Дніпровських схилів, у старій частині міста звивисто простягнулась вулиця Верхня Горова. Свій початок вона бере від Будинку Природи, а закінчується у Чорного Яру. Вперше ця вулиця згадується у 1884 році як Горова. За тодішньою традицією, у 1893 році вона розділена на три частини – Верхню, Середню та Нижню Горові. Через три десятиріччя у 1923 році знову об’єднана, та вже під назвою – Верхня Горова. Та вже з 1926 року носить ім’я більшовицького комісару Михайла Фрунзе. Під час німецької окупації 41-43 років перейменована на честь полковника армії УНР, першого голови ОУН Євгена Коновальця. 22 лютого 2016 року вулиці повернута історична назва - Верхня Горова.

У забудові вулиці збереглося багато будинків зведених на переломі ХІХ і ХХ століть. Це, здебільшого, житлові будинки черкащан. Та серед них існує будинок, що виділяється з поміж всіх – будинок Воробйова П.П.


Цей старовинний дім оригінальної архітектури, споруджений у 1879 році. Раніше в ньому містилася сумнозвісна школа №16, а тепер тут центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Вулиця Верхня Горова багата на готелі, та де ще можна розмітитись приїжджому з видом на Дніпро і недалеко від центру. Тут присутні і чотирьохзірковий «Дніпро» (1989 рік), і двозіркова «Росава (1990 рік), а також «Апельсин» (колишній «Жовтневий») 1970 року.

Квартал, що розташований між вулицями Хмельницького і Пастерівською є найтихішою і найзатишнішою частиною вулиці. Вона нагадує собою славнозвісний Казбет, з вузькою проїжджою частиною і звивистим розташуванням. І це всього в кількастах метрах від центральної магістралі Черкас.

  На сайті 9 гостей та відсутні користувачі

  Flag Counter

    © Черкаський Хронограф

  Передрук та інше використання матеріалів, що розміщені на сайті дозволяється за умови посилання на history.cherkassy.ua. 

  Інтернет-видання можуть використовувати матеріали сайту, розміщувати відео за умови гіперпосилання на history.cherkassy.ua.

   

  Сайт історії міста Черкаси.

  Зв'язатися з нами можливо за електронною адресою: mailsms@ukr.net

   

  На даний момент сайт не має груп у соціальних мережах, але з часом вони будуть створені

  Ім'я:
  Email:

  Підписатись на повідомлення електронною поштою про вихід нових статтей. Ніякого спаму